Féléves visszajelzéseket beszéltük át a csapatommal. A legfontosabb visszajelzés amit kaptam hogy nagyon sokat változtam pozitív irányban az elmúlt pár évben. Ez nagyon jól esett. A magam részéről az egyik (seniornak felvett) manageremnek nagyon erős kritikai visszajelzést adtam de sajnos láthatóan nem fogadja el. Folyamatosan arról beszél hogy ő azt gondolja hogy eredményeket ér el. Ez persze igaz vannak részeredménynek tekinthető momentumok de most már egy éve velünk van és még inkább a csapatát terheli mintsem segítséget nyújtson nekik. A csapatán belüli ellentéteket sem tudja elsimítani sőt ezek inkább kiéleződnek. A csapatán kívüli kommunikációban sem volt proaktív, sokat delegált és ki is alakult hogy ő nagyjából minden kommunikációból kimaradt. Ez kezdi az alapkommunikációt is kikezdeni mind a csapatán belül mind azon kívül mind közöttünk. Fél órás megbeszélésünk utolsó tíz percében szándékosan nem szólaltam meg csak nagyon figyeltem. Nagyon nehezen és keveset beszélt és tulajdonképpen semmit nem beszélt arról hogy mit tervez csinálni csak arról hogy azért ő eredménynek érzi amit eddig elért. Sokkal nagyobb személyes szerepvállalást kértem tőle. Kiváncsi vagyok lesz-e változás.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése