2013. július 4., csütörtök

Nyolcadik nap

Tegnap az osztaly asszisztense bejelentette hogy tavozik. Hosszu beszelgetes elozte meg ezt a bejelentest. Azt a visszajelzest kaptam tole hogy jol figyelem meg a csapatom viselkedeset. Ezen a teruleten dolgoztunk a legjobban egyutt amig ot erdekelte. O volt a beepitett emberem. A koztunk levo konfliktus forrasa az iranyitas lett. Amig ugyanazt akartuk addig mukodott de amikor ez egy kicsit elkezdett tavolodni o megprobalta a kezebe venni az iranyitast a feladatkorevel kapcsolatban es asszisztensbol managerre valni megint mint szulesi szabadsaga elott amire viszont en nem lattam lehetoseget. Osszessegeben nagyon szepen oldottuk meg a helyzetet. Atengedtem neki az iranyitast abban hogy elvaljunk. Irt korlevelet amiben elmeselte az jovobeli ambiciot amivel szerintem a legjobb uzenetet kuldtuk a csapatnak. Legy boldog es ha nem vagy az valtoztass!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése