Vészhelyzet van az óvodában. Nagyobbik lányommal együtt hatan ballagtak el és nem jönnek az újak. Ez egy nagyon jó magánóvoda de ez számomra is csak egy bő év után derült ki. Már három éve járunk és még két évig tervezünk. Szóval az óvoda vezetője összehívott egy válságstábot és javaslatokat várt tőlünk. Én elég sokat késtem és a két csapatra osztott társaságból a kevésbé produktívba kerültem. Furcsa is volt hogy az anyukák egymásnak tologatták a papírt és mindössze a sérelmeiket írták le. Igazából az én ötletemre sem voltak kiváncsiak. Én persze abból merítettem amiről minden nap hallok a cégnél: marketing kampány, új belépő kedvezmény, eladási jutalék stb. Hát nem volt nagy sikerem hiszen mi az asztal körül mind régiek voltunk és volt akit kifejezetten zavart minden új belépőt érintő kedvezmény mert az cserbenhagy minket akik már benne vagyunk. Másik oldalról jött a garázsvásár ötlete az óvodában ahol a régi és mostani szülők adhatnák el a régi gyerekcuccaikat miközben az óvoda bemutatkozik. Ez zseniális és mindenkinek tetszett. Remélem lesz belőle valami mert bele is illik az óvoda profiljába.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése