2013. július 2., kedd

Hatodik nap

Ma a szokásos éves költésgvetési egyeztetés kezdődött el. A megbeszélés a sajnos szintén a szokásos színvonalúra sikerült. Sajnos a figyelmi stratégiám itt is kudarcot vallott mert nem volt kire illetve mire figyelni. Hangos felolvasása történt a központi prezentációnak ami a forró krumpli egymásnak dobálásában végződött. Az elmúlt években a kezdeményezést magamhoz ragadtam ezekben az esetekben de őszintén szólva elég Don Quijote harc lett belőle. Idén vannak más kezdeményezések az IT oldalról ezt összefogni a helyi kezdeményezések oldaláról úgyhogy ezt most hagynám kibontakozni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése