2013. július 29., hétfő

Tizenhárom

Tegnap csapatom heti vezetőijén hosszan vitáztunk a grading és a költségvetés összefüggéseiről. A konfliktus alapja az egyik kiemelkedő mérnök kolléga elismerése a grading rendszer keretein belül. Álláspontom szerint a grading nem tervezhető olyan módon mint a többi fizetésemelés. A környezetnek kell megváltozni hozzá. Természetesen a viselkedés változásával lehet változást indukálni de a grading szintű elismeréséhez szükség van arra szerintem hogy ez a változás előbb megtörténjen és a gradinggel ezt kövessük le míg managerem ezt be szerette volna állítani a budgetbe. Azt remélem hogy sikerült ezt az elvárást továbbra is motiváló és nem elutasító módon közvetítenem. Tényleg én leszek a legboldogabb ha ez a mérnök kolléga valódi vezetői erényeket csillogtat meg és képes lesz az Internet fejlődésének következő állomását a teljes címzési protokoll átalakítását a cég számára fájdalommentessé tenni azáltal hogy a társosztályok számára a megfelelő tudást szervezetten átadja és mindenki számára egyértelmű lesz hogy ezt a projektet ő viszi sikerre.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése