Ez a figyelem fejlesztés hétvégén kicsit másképp működik így inkább csak hétközben folytatnám.
Ma a közvetlen beosztottjaimmal volt heti meetingem és sikerült minimálisan elvonni csak a figyelmemet a telefonommal. Fél órával hamarabb is végeztünk - mondjuk másik meetingre is kellett rohannom. Más ez a csapat mint a tavalyi volt. Fejlettebb, érettebb de éppen ezért jobban tudja a saját érdekeit érvényesíteni. Ennek persze örülök de ezzel egy kicsit visszaesik a lelkesedés amivel motiváltan a munkába vetjük magunkat és a sikereinkben boldogan olvadunk fel. Hosszabban vitáztunk arról például hogy egy adott döcögősre sikerül munka mennyire tekinthető sikernek. Én arra szerettem volna koncentrálni hogy mit tudunk tanulni belőle hogy azokba a bukkanókba ne ütközzünk mint most de a változtatási kéréseimre ellenállás volt a reakció. Nem szeretném megtörni az ellenállást mert ez az alapja annak hogy ne égjenek ki de ha ezt nem tudjuk átfordítani a jobbító változás akarásába akkor nem fogunk fejlődni.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése