A tegnapi nap mosolyszünetét az okozta hogy a laptopom windowsos partíciójának master boot recordját lámer módon hazavágtam linux (pontosabban grub) installálás közben és a windows be se bootolt. Régóta küzdök azzal hogy valamilyen értelmes módon linux környezetet alakítsak ki magamnak. Most egyik kollégám segített azzal hogy adott egy debian telepítő lemezt és némi útmutatást amiről végül kiderült hogy igazából nem volt helyes. De én kitartóan próbálkoztam hiszen ebben a szerveres kollégában feltétel nélkül megbízok és hát addig jár a korsó a kútra amíg el nem törik - ahelyett hogy egy működő linuxot csináltam volna a windowsomat is elrontottam. Persze a hibát végül a saját figyelmetlenségem okozta egy olyan ponton amire a szerveres kolléga nyomatékosan felhívta a figyelmemet de a huszadik installálásnál véletlenül mégis rányomtam a yes-re a no helyett azon a bizonyos adott ponton. A tegnapi nap ettől teljes feszültségben telt.
Nehezen tudtam figyelni azon a meetingen is ahol a hétfői bemelegítő találkozó után azzal a nehezen megnyíló kollégával kellett együtt dolgoznom. A meetingen aztán még több nehezen megnyíló kolléga volt ott és egy erősen felhevült diszkusszió alakult ki. Próbáltam uralkodni magamon de a többiek őszinteségének hiánya és az én erős kritikám az elmúlt félév munkájáról ezt nem tette könnyűvé. Nem éreztem jól magam. Érdekes módon a vezető kollégának annyira nem lehetett rossz mert még tegnap visszajött hogy beszéljük tovább. Péntekre újabb szeánszot beszéltünk meg.
Nehezen tudtam figyelni azon a meetingen is ahol a hétfői bemelegítő találkozó után azzal a nehezen megnyíló kollégával kellett együtt dolgoznom. A meetingen aztán még több nehezen megnyíló kolléga volt ott és egy erősen felhevült diszkusszió alakult ki. Próbáltam uralkodni magamon de a többiek őszinteségének hiánya és az én erős kritikám az elmúlt félév munkájáról ezt nem tette könnyűvé. Nem éreztem jól magam. Érdekes módon a vezető kollégának annyira nem lehetett rossz mert még tegnap visszajött hogy beszéljük tovább. Péntekre újabb szeánszot beszéltünk meg.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése