2013. július 3., szerda

Hetedik nap

Működik!

Ma ugyanazzal a kollégával volt meetingem akivel két múlt héten teljes kudarcba fulladt a figyelmi stratégiám mert erőből kommunikált. Bár tudom hogy azt gondolja hogy elért valamit de azt is tudom hogy nagyon keveset ahhoz képest amit velem el lehet érni.
Ma én voltam egy kicsit erősebb helyzetben mert beosztottja a megegyezésünkkel teljesen ellentétesen kommunikált velem tegnap. Nagyon felhúztam magam, konkrétan rácsaptam a telefont. Védhetetlen volt az álláspontja. Még akkor is ha ő most már mást gondol egyszerűen nem mehet ellene ennyi ember egyező véleményének ilyen módon. Természetesen eszkaláció után főnöke még aznap visszahívott hogy csak fatális félreértésről van szó és tartsuk meg a mai találkozót amin mindent tisztázunk.
Öröm volt nézni ahogy új és tényleg releváns ötletekkel kiegészítve tálalták korábbi megegyezésünk továbbfejlesztését. Ezen kívül több további dologban is előreléptünk. És én csak figyeltem, figyeltem és figyeltem ahogy a megoldásokat éppen csak megemlítve nekik bontották ki az ötletet és öltöztették fel kereskedelmi, ajánlati és kommunikációs ruhákban.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése