Türelmetlen vagyok. És a türelmetlen ember nagyon nehezen tud segíteni. Ez egy munkahelyen nagyon nehéz mert időlegesen szembemegy az elvárásokkal. Legjobb barátom mondta nekem hogy le kell lassítanom a többiekhez mert különben elégetem a kapcsolataimat. De kérdezem én hol van a határ ebben a lassításban? Mindenesetre jelenleg adminisztrálok hogy a mostani teljesítményeket rögzítsem. És sajnos nem bírom ki hogy ne mutassák rá hol és mi hiányzik - nap mint nap.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése