2013. szeptember 3., kedd

Tizenhetedik

Tegnap tisztábbá vált a kép: megvolt az első négyszemköztim az új főnökömmel. Az ambícióim után érdeklődött és arra buzdított hogy a jelenlegi projektemet maximálisan használjam ki érdekérvényesítési képességeim csiszolására a corporatenél. Ha ehhez hozzáteszem hogy volt főnököm szintén folyamatosan a corporate projekt támogatásáról biztosított összejön hogy mindketten támogatnak ebben a corporate felé proaktív szerepben. Szaggatott főnököm is köszöni hogy nagyobb transzparenciát és megoldási javaslatokat nyújtok. Persze corporate peerjeimmel és a beszállítóval már nehezebben megy a kapcsolat alapvetően azért mert ott az irányításért folyik a küzdelem. De a közös cél segítségével felül fogunk tudni ezen is emelkedni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése