Ma Karrier Nap volt a cégnél és meghívtak egy pódiumbeszélgetésre a karrieremről három további vezető kollégával. Nagy megtiszteltetés volt ez számomra amit általában a kezdeményezést magamhoz ragadva köszöntem volna meg de most tudatosan kiemelt figyelemmel indultam neki a beszélgetésnek. Majdnem minden kérdéskörben utoljára szólaltam meg és mondandómat mindig az előttem szólókéra fűztem fel. Nem feltétlenül értettem egyet egyébként az előttem szólókkal de ettől talán még izgalmasabb, színesebb lett a beszélgetés. Végül az egész annyira jól sikerült hogy nyílt színi tapssal jutalmaztak bennünket a hallgatók és utána többen odajöttek külön is elmondani hogy mennyire pörgős, informatív és magvas volt a beszélgetés. A végén mi is egyetértettünk abban hogy nagyon élveztük a beszélgetést és sokat megtudtunk egymásról. Élénk, lüktető, humoros pódiumbeszélgetés lett belőle - kicsit sajnálom hogy nem készült videó róla.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése