2013. június 27., csütörtök

Harmadik nap

A tegnapi nap kommunikációs szélsőértéket inkább mélypontnak nevezném. Egy vezetőtársammal ebédeltem aki a szokásos teljes pályás letámadással operált. Na erre semmilyen módón nem tudtam alkalmazni figyelmi stratégiámat. Kénytelen voltam felvenni a kesztyűt és lényegileg minden érdemi diszkussziót a megbeszélésen túlra tolni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése