A tegnapi nap kommunikációs szélsőértéket inkább mélypontnak nevezném. Egy vezetőtársammal ebédeltem aki a szokásos teljes pályás letámadással operált. Na erre semmilyen módón nem tudtam alkalmazni figyelmi stratégiámat. Kénytelen voltam felvenni a kesztyűt és lényegileg minden érdemi diszkussziót a megbeszélésen túlra tolni.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése